Seriale

[Plotka] Produkcja 3. sezonu „The Mandalorian” już trwa

Pierwsze dwa sezony The Mandalorian debiutowały w odstępie mniej więcej roku od siebie. Na trzeci, jak wiemy już od dłuższego czasu, zaczekać trzeba będzie dłużej – wciąż jednak nie mamy pewności, o ile właściwie dłuższa będzie przerwa tym razem. Ale przynajmniej ostatnie doniesienia wskazują odpowiedź, która – gdyby miała okazać się prawdziwa – z pewnością ucieszyłaby fanów seralu.

Prognozy sprzed około miesiąca zwiastowały bowiem, iż produkcja 3. sezonu The Mandalorian może się nie rozpocząć jeszcze przez kilka miesięcy, co przełożyłoby się na debiut w końcówce przyszłego roku lub nawet dopiero w roku 2023. Jednak w ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, jakoby premiery nowych odcinków planowane były na początek 2022. Kilka dni temu natomiast na stronie American Cinematographer w artykule poświęconym technologii wykorzystywanej przez Lucasfilm do realizacji nowych projektów zakomunikowano, iż zdjęcia do następnego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars już trwają.

Oczywiście nie są to pewne informacje, a wiarygodność samych źródeł też trudno ocenić – nie można nawet wykluczyć, iż nie są to świadomie przekazywane doniesienia, a wyciągnięte przez kogoś samodzielnie założenia i przewidywania, pojawiają się w końcu zaledwie jako wzmianki. Zalecamy wobec tego podchodzić do nich rzecz jasna z dystansem. A jeśli okażą się prawdziwe, potwierdzimy je z ogromną radością.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.