Seriale

Mark Hamill z Grogu na rękach na nowym zdjęciu zza kulis „The Mandalorian”!

W sieci pojawiło się nowe wideo promocyjne, przedstawiające tytuły, jakie zmierzają na platformę Disney+ w sierpniu tego roku. Dość powiedzieć, że ujęcie, które tam umieszczono, powinno zwrócić uwagę zdecydowanej większości fanów Star Wars.

Jakiś czas temu zapowiedziano premierę specjalnego odcinka Disney Gallery: Star Wars: The Mandalorian, który ma skupić się na przybliżeniu nam kulis jednej z najważniejszych scen 2. sezonu przygód Dina Djarina – przybycia Luke’a Skywalkera na pokład krążownika Moffa Gideona. W związku z tym, iż produkcja ma zadebiutować na platformie streamingowej Disneya już 25 sierpnia, pośród tytułów umieszczonych w zestawieniu znalazł się wspomniany powyżej dokument. Reprezentujące go zdjęcie to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie…

Na fotografii możemy ujrzeć Marka Hamilla, który w stroju Luke’a trzyma podopiecznego Dina, Grogu.

O udziale legendarnego aktora w pracach nad ukazaniem młodego Skywalkera w The Mandalorian dowiedzieliśmy się już kilka dni po premierze finału 2. sezonu, jednak zobaczenie tego procesu na własne oczy to zupełnie inna para kaloszy. Teraz nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli sami obejrzeć cały odcinek nadchodzącego Disney Gallery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.