Seriale

Oficjalnie: zdjęcia do 3. sezonu „The Mandalorian” już niedługo, bez udziału Pedro Pascala

Od dłuższego czasu kwestia rozpoczęcia produkcji kolejnego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars pozostawała dla nas tajemnicą, a doniesienia niezależnych źródeł w ostatnim czasie zaczęły sobie przeczyć. Z jednej strony informowano, iż Lucasfilm nie planuje rozpoczynać zdjęć przynajmniej do końca bieżącego roku, jednak z drugiej pojawiły się również prognozy o wczesnej premierze i informacje o rzekomo trwającej już produkcji. Jak się okazuje, w tym przypadku prawda leży gdzieś pośrodku, czego dowiedzieliśmy się dzięki Giancarlo Esposito, aktorowi wcielającemu się w serialu w złowieszczego Moffa Gideona.

Artysta pojawił się bowiem na GalaxyConie w Raleigh w Karolinie Północnej, gdzie przepytany został między innymi właśnie na temat 3. sezonu The Mandalorian. W wywiadzie udzielonym portalowi WRAL Esposito oznajmił:

„Właśnie skończyli kręcić Bobę Fetta i niedługo będą zaczynać trzeci sezon Mandalorianina.”

Zapytany dodatkowo, czy ekipa musi czekać na Pedro Pascala, aktor stwierdził:

„Nie mam pojęcia co z Pedro, nigdy nie musimy na niego czekać, bo… Nie mogę o tym mówić, natomiast wiem, że bardzo chciałby częściej pojawiać się bez hełmu – ale jego zadaniem jest być w hełmie. Jestem pewien, że wykombinował coś, żeby zrobić swój inny serial i potem wrócić do nas.”

Pascal obecnie jeszcze przez jakiś czas zajęty będzie na planie produkowanej przez HBO adaptacji The Last of Us. Według wstępnych doniesień właśnie ten fakt mógł składać się na potencjalną obsuwę zdjęć do 3. sezonu The Mandalorian, jednak wygląda na to, iż dla Lucasfilmu nie jest to poważna przeszkoda i najwyżej ponownie w Dina Djarina wcielać będzie się kaskader, a potem osobno dograne zostaną odpowiednie kwestie.

Taki stan rzeczy może być pewnym rozczarowaniem dla części fanów, którzy liczyli, iż w przyszłości w zbroi coraz częściej obecny będzie właśnie Pedro Pascal oraz że główny bohater stopniowo coraz bardziej przełamywać będzie zwyczaj nakazujący mu ukrywać twarz. Warto jednak mieć na uwadze, iż aktor z pewnością z czasem stawi się na planie The Mandalorian i przynajmniej w części scen będzie się wcielał w Dina Djarina całościowo, a bez wątpienia zdąży też nagrać wszystkie sceny, w których będzie musiał odsłonić twarz, jakie zaplanowano na kolejne odcinki serialu.

Jeśli zdjęcia do 3. sezonu mają rozpocząć się niedługo, prawdopodobnie do startu produkcji pozostało kilka tygodni. Premier następnych rozdziałów przygód tytułowego bohatera The Mandalorian najpewniej należałoby zatem oczekiwać w drugiej połowie przyszłego roku – oczywiście na platformie streamingowej Disney+, która do tego czasu być może w końcu będzie już dostępna w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.