Seriale

Lucasfilm rozpoczął poszukiwania aktorki do roli Sabine Wren w „Ahsoce”

Prawdopodobnie jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów serialem jest aktorska produkcja poświęcona Ahsoce Tano. Mamy w nim zobaczyć byłą Jedi kontynuującą po akcji z serialu The Mandalorian poszukiwania Wielkiego Admirała Thrawna i Ezry Bridgera, którzy zaginęli po wydarzeniach związanych z wyswobodzeniem planety Lothal w 4. sezonie Star Wars: Rebels.

Najnowsze doniesienia uznanego portalu The Hollywood Reporter sugerują, że rozpoczęto już castingi, a szczególnie poszukiwana jest odtwórczyni roli Mandalorianki Sabine Wren, która wraz z Ahsoką Rosario Dawson będzie czołową bohaterką serialu. Sama witryna nie podaje dalszych szczegółów, ale z tymi przychodzą Adam Frazier oraz doskonale znany ze swoich sprawdzonych przecieków dotyczących świata Star Wars Jordan Maison. Według nich lista aktorek branych pod uwagę do roli Sabine została już zawężona do zaledwie 3 nazwisk – są to Lana Condor (m.in. seriale Do wszystkich chłopców…, Alita: Battle Angel), Tati Gabrielle (The 100, Chilling Adventures of Sabrina) oraz Havana Rose Liu (Mayday).

Oczywiście, mimo wiarygodności wycieku, nazwiska aktorek należy traktować z pewną rezerwą. Jeśli któraś z nich (lub koniec końców zupełnie inna) zostanie wybrana do roli Sabine, oczywiście jak najszybciej Was o tym poinformujemy.

Serialowa Ahsoka zmierza na platformę Disney+, lecz data premiery serialu nie jest jeszcze znana – nastąpi ona prawdopodobnie pod koniec 2022 roku lub nawet dopiero w roku 2023.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Ta na prawym dolnym obrazku najlepiej pasuje, :-).
    Ostatecznie ta na dolnym lewym.
    Te dwie u góry zbyt pucołowate.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.