Seriale

„Obi-Wan Kenobi” niczym kino niezależne? Aktorka chwali Ewana McGregora oraz reżyserkę serialu

Po latach plotek, kilku zmianach w załodze i miesiącach przesunięć, wiosną Lucasfilm w końcu przystąpił do aktywnej pracy nad samodzielnym projektem skupionym na postaci Obi-Wana Kenobiego. Produkcja serialu, który ma trafić na Disney+, trwa w najlepsze, a w związku z tym regularnie docierają do nas kolejne informacje na jego temat. W ubiegłym tygodniu parę słów o powstającej serii miała okazję powiedzieć Indira Varma.

W wywiadzie udzielonym portalowi Metro aktorka, która najprawdopodbniej wcielać będzie się w imperialną oficer, stwierdziła, że praca na planie Obi-Wana Kenobiego to dość ciekawe doświadczenie.

„To prawdziwy potwór, jak ośmiornica, z którą trzeba się szarpać, ale spędzam czas wspaniale. Oczywiście nie mogę za dużo mówić, ale reżyserka Deborah Chow i Ewan [McGregor, odtwórca tytułowej roli] w jakiś sposób sprawiają, że jest to jak tworzenie filmu niezależnego. Każdy ma swój wkład i nie ma konfliktów.”

Ponadto Varma ujawniła, iż przed dołączeniem do obsady serialu nie była w ogóle zaznajomiona ze światem Gwiezdnych wojen. Obecnie jest już inaczej, choć stan wiedzy aktorki na temat filmów Star Wars wciąż nie jest idealny.

„Obejrzałam wszystkie ze starych, ale nie powiedziałabym, że jestem na bieżąco. I nadal nie jestem pewna, jaka jest ich kolejność.”

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ najpewniej w drugiej połowie przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.