Seriale

Pamiątka z planu „Księgi Boby Fetta” zdradza obecność postaci z „The Mandalorian”

Zdjęcia do mającego w tym roku premierę spin-offu przygód Dina Djarina – Księgi Boby Fetta – zakończyły się już jakiś czas temu, jednak dopiero niedawno do sieci zaczęły trafiać fotografie oraz oferty sprzedaży memorabiliów pochodzących z planu nagraniowego. Jedna z takich pamiątek może stanowić wskazówkę odnośnie obecności pewnej pobocznej postaci z The Mandalorian w serii o Fetcie.

Mowa o przypince, która pojawiła się na stronie productiontreasures.com, gdzie wystawiane są oferty sprzedaży przedmiotów pochodzących z najróżniejszych planów zdjęciowych. Ozdoba wystawiona na stronie przedstawia podobiznę pilota Nowej Republiki, Trappera Wolffa, odgrywanego w ramach Mandalorianina przez samego producenta serialu, Dave’a Filoniego.

BookofFettFiloniPin.jpg
Przypinka Trappera Wolffa z planu The Book of Boba Fett

Gwoli przypomnienia, Wolff przewinął się zarówno w 1., jaki i 2. sezonie Mando. Po raz pierwszy Trappera spotkaliśmy w rozdziale 6., gdzie był członkiem eskadry myśliwców X-wing, które zniszczyły pełną kryminalistów stację kosmiczną. Później możemy się na niego natknąć w rozdziale 10. – razem z innym pilotem Republiki w ostatniej chwili uratował Dina Djarina przed pożarciem przez monstrualne pająki.

Oczywiście od samego początku wiemy, iż Dave Filoni zaangażowany jest również w produkcję Księgi Boby Fetta (ponownie jako producent wykonawczy), więc przypinka może być jedynie żartobliwym nawiązaniem do jego postaci z The Mandalorian, natomiast bardziej prawdopodobne wydaje się, że Trapper Wolff rzeczywiście przewinie się gdzieś w ramach serii o Bobie Fetcie – przesłanka ta nabiera jeszcze więcej sensu, gdy weźmiemy pod uwagę, że oba seriale (a także Rangers of the New Republic, jeśli powstanie) mają się ze sobą przeplatać i mocno do siebie nawiązywać.

Z pewnością ciekawie będzie ponownie zobaczyć Dave’a Filoniego na ekranie jego własnego serialu. W tej chwili możemy jedynie zgadywać, jaką rolę mieliby odegrać piloci Nowej Republiki w ramach nadchodzącej historii, jednakże przekonać się o tym będziemy mogli już w grudniu tego roku, gdy The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.