Seriale

Mamy zwiastun „Star Wars: Visions” – antologii anime

Ponad miesiąc po obszernej zapowiedzi Star Wars: Visions, czyli 9-odcinkowej antologii, zrealizowanej w konwencji anime przez 7 czołowych studiów, które zajmują się tym rodzajem animacji, do sieci trafił oficjalny zwiastun produkcji.

W materiale możemy zobaczyć fragmenty wszystkich filmów wchodzących w skład antologii, a szczególnie dużo uwagi poświęcono efektownym scenom akcji i pojedynków na miecze świetlne. Nie zabrakło także prezentacji bardziej szalonych koncepcji, jak połączonych niszczycieli gwiezdnych czy… „parasolki świetlnej”. Jednocześnie już teraz rzuca się w oczy różnica pomiędzy stylami graficznymi poszczególnych studiów.

Wspomniany zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, pojawił się w dwóch wersjach językowych – oryginalnej (japońskiej) oraz z angielskim dubbingiem. Na oficjalnej stronie StarWars.com możecie zapoznać się z obsadą obu wersji językowych.

Star Wars: Visions pojawi się na platformie Disney+ za nieco ponad miesiąc, bo 22 września. Prawdopodobnie wszystkie odcinki zostaną udostępnione pierwszego dnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.