Seriale

Zbrojmistrzyni z „The Mandalorian” miała zginąć w 1. sezonie – teraz powróci w 3.?

W ramach pierwszego serialu aktorskiego Star Wars zdążyło zadebiutować już całkiem sporo bardzo charakterystycznych postaci, które przyciągają uwagę fanów. Oczywiście w tym kontekście przede wszystkim należałoby wymienić głównych bohaterów The Mandalorian – Dina Djarina oraz Grogu – bez których obecności na ekranach trudno wyobrazić sobie ubiegłe dwa lata, jednak również epizodyczne role zdołały wielu osobom zapaść w pamięć.

Jedną z takich postaci była Zbrojmistrzyni, przywódczyni Mandalorian ukrywających się na Nevarro. Co ciekawe, zgodnie z pierwotnym zamysłem miała ona zginąć w finale 1. sezonu. Jak przekazuje The Direct, fakt ten ujawniła niedawno Emily Swallow, aktorka wcielająca się w bohaterkę, mówiąc o swoim udziale w serialu w czasie Dragon Con 2021.

„Do tego to zmierzało! Jon [Favreau, showrunner The Mandalorian] powiedział mi, że oryginalnie Zbrojmistrzyni miała się poświęcić i zginąć. Ale zmienił zdanie, za co byłam bardzo wdzięczna.”

Podczas panelu z udziałem aktorki padło też pytanie, czy pojawi się jeszcze w kolejnych odcinkach – całkiem zasadne, skoro postać uśmiercona nie została, a wątki przynależności i tożsamości Mandalorian wydają się wysuwać na pierwszy plan. Odpowiedź Swallow oczywiście nie zapewniła wyjaśnienia w tej kwestii, co jednak może sugerować, iż jest zaangażowana w dalszy rozwój projektu.

„Trzeci sezon czego? Nie mogę ani tego potwierdzić, ani temu zaprzeczyć.”

Produkcja 3. sezonu The Mandalorian rozpocząć miała się w tym miesiącu, tak że w najbliższym czasie być może w końcu zacznie docierać do nas więcej konkretnych informacji na jego temat. Następne odcinki serialu prawdopodobnie zaczną debiutować na Disney+ pod koniec przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.