Seriale

„Obi-Wan Kenobi” – nowe szczegóły występu Vadera i sceny w wodzie

W związku z opuszczeniem planu Obi-Wana Kenobiego przez wielu aktorów, zdjęcia do serialu powoli mają się ku końcowi. Ekipa filmowa jednak nie próżnuje i zajmuje się obecnie dokręcaniem istotniejszych scen.

Według zaufanych źródeł portalu Bespin Bulletin, zdjęcia do serialu mają miejsce na pływalni East Los Angeles College. Niebieskie ekrany do efektów specjalnych są rozstawione dookoła basenów i w środku nich. Prawdopodobnie jest to wodna planeta, o której mówiły jedne z pierwszych wiarygodnych wycieków dotyczących fabuły serialu. Autor bloga nie wyklucza jednak innej opcji – tuż przed przeniesieniem planu na baseny college’u dowiedział się o nakręceniu sceny z Darthem Vaderem, który w pełnej gotowości bojowej wkracza do lasu, swoim wyglądem przypominającego Dagobah. Jeśli rzeczywiście byłaby to znana z Imperium kontratakuje bagienna planeta (a jest to dość sporna kwestia), baseny mogłyby służyć jako tło dla kilku dodatkowych ujęć.

Serial będzie dystrybuowany za pośrednictwem platformy Disney+ i ukaże się na niej prawdopodobnie w drugiej połowie 2022 roku – do tego czasu platforma powinna być już dostępna w Polsce legalnie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.