Filmy

Mamy zwiastun „LEGO Star Wars Terrifying Tales”!

Raptem miesiąc temu ujawniono, iż trwają prace nad kolejnym samodzielnym filmem inspirowanym klockami LEGO i uniwersum odległej galaktyki – LEGO Star Wars Terrifying Tales – a już teraz doczekaliśmy się oficjalnego zwiastuna nadchodzącej produkcji, który zapowiada pełną wrażeń i humoru przygodę.

Animacja zrealizowana zostanie w halloweenowej konwencji i opowie nam o jednej z przygód Poe Damerona, którego X-Wing rozbija się na wulkanicznym Mustafarze. Pilot i jego wierny droid BB-8 trafią do dawnej twierdzy Dartha Vadera, wykupionej przez Hutta Graballę, próbującego przerobić siedzibę Mrocznego Lorda na jedyny w swoim rodzaju tematyczny hotel, garściami czerpiący z legend Sithów. Goście przybytku będą oprowadzani i raczeni przerażającymi historiami przez wiernego sługę Vadera, Vaneé.

Świetnie zrealizowany zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Premiera LEGO Star Wars Terrifying Tales przewidziana jest na 1 października tego roku (wyłącznie na Disney+). Reżyserem animacji jest Ken Cunningham, a za scenariusz odpowiada David Shayne. W obsadzie głosowej znaleźli się Jake Green jako Poe Dameron, Raphael Alejandro jako Dean, Dana Snyder jako Graballa Hutt, Tony Hale jako Vaneé, Christian Slater jako Ren (przywódca Zakonu Ren przed Kylo Renem), Trevor Devall jako Imperator Palpatine oraz Mary Elizabeth McGlynn jako NI-L8.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.