Fanmade

Zobaczcie nowy skecz „Robot Chicken” inspirowany „The Rise of Skywalker”

Animowany serial Robot Chicken realizowany przez Setha Greena i Matthew Senreicha to już niemal kultowa parodia, czerpiąca garściami z popkultury. Ma też za sobą długi związek z Gwiezdnymi wojnami, które parodiował w licznych skeczach wydanych później w formie trzech odcinków specjalnych. Twórcy serialu nie zapomnieli jednak o kosmicznym uniwersum i co jakiś czas publikują kolejne humorystyczne scenki.

Najnowsza z nich pochodzi z 11. sezonu serialu i nawiązuje do wydarzeń ze Skywalker. Odrodzenie. Rey przybywa na Exegol i po raz pierwszy konfrontuje się z Imperatorem Palpatine’em, który w szczegółach tłumaczy wnuczce swój misterny plan oraz zmaga się z pewnymi problemami technicznymi… Głos Imperatorowi podłożył tradycyjnie Seth MacFarlane. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.