Gry

Kolejna gra Star Wars od Quantic Dream? Twórcy „Detroit: Become Human” mogą szykować rewelację

Niewykluczone, że gdy w roku 2023 końca dobiegnie era praw do wyłączności na wydawanie gier Star Wars przez Electronic Arts, fani nie będą mogli już narzekać na niedobór kolejnych tytułów. Wiemy już o zapowiedzianym w styczniu projekcie Ubisoftu, na horyzoncie w końcu oficjalnie pojawił się również remake Knights of the Old Republic, a według doniesień spodziewać możemy się również wielu innych gier osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Jeśli natomiast wierzyć ostatniej sugestii, wkład w rozwój odległej galaktyki w najbliższym czasie ma mieć również Quantic Dream. Insider Tom Henderson opublikował bowiem na Twitterze grafikę z Detroit: Become Human – ostatniej gry francuskiego studia – na którą nałożone są miecze świetlne.

Na razie oczywiście należy podchodzić do tej kwestii z pewnym dystansem i czekać na rozwój wydarzeń – taki wpis w mediach społecznościowych trudno nawet nazwać informacją czy raportem na temat potencjalnych prac. Warto jednak dodatkowo zwrócić uwagę, iż na początku roku zapowiadano, że 2021 będzie ekscytującym rokiem dla Quantic Dream i entuzjastów studia. Możliwość wyprodukowania przez firmę gry Star Wars wydaje się bardzo ciekawa, zaś fani z całą pewnością nie pogardziliby zapowiedziami kolejnych gier.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.