Wydarzenia

Weteranka PR-u opuszcza Lucasfilm po 35 latach

Z Lucasfilmu odchodzi wieloletnia pracowniczka. Lynne Hale, specjalistka od PR-u, opuści wytwórnię po 35 latach zaangażowania w kolejne projekty.

Jak informuje The Hollywood Reporter, Hale ustąpi ze stanowiska wiceprezeski działu marketingu i komunikacji pod koniec roku. Od 1986, kiedy rozpoczęła pracę w Lucasfilmie jako jedyna wówczas specjalistka od reklamy, odpowiadała za kampanie Mrocznego widma, Ataku klonów i Zemsty Sithów, a w ostatnich latach pracowała również nad promowaniem trylogii sequeli, spin-offów czy nawet pierwszego serialu aktorskiego Star Wars na Disney+, czyli The Mandalorian. Odejście Lynne Hale skomentował między innymi George Lucas.

„Na przestrzeni 35 lat jej pracy, nigdy nie miałem współpracowniczki bardziej bystrej, lojalnej i otwartej niż Lynne Hale. Jest osobą na wskroś dobrą, jedną z podstaw doświadczenia Gwiezdnych wojen, która stała się kluczową w Lucasfilmie. Zawsze ceniłem rady i przyjaźń Lynne i bardzo się cieszę, że będzie spełniać marzenia o poszukiwaniu nowych wyzwań i przygód.”

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.