Seriale

Giancarlo Esposito zapowiada powrót moffa Gideona w 3. sezonie „The Mandalorian”

Choć od premiery 3. sezonu przygód Dina Djarina i Grogu dzieli nas jeszcze sporo czasu, a po drodze czeka kilka innych widowisk, to prace nad serialem Dave’a Filoniego i Jona Favreau powoli się rozkręcają. O nadchodzącej kontynuacji The Mandalorian miał niedawno okazję wypowiedzieć się odtwórca roli moffa Gideona, Giancarlo Esposito, który zdradził, że „niemal na pewno, a właściwie to na pewno” ponownie spotkamy granego przez niego antagonistę.

Podczas wywiadu dla magazynu Variety aktor opowiedział o swoich przypuszczeniach, ale też faktycznej wiedzy odnośnie przyszłości Gideona w ramach gwiezdnowojennej serii. Jak wyjawił, powrót jego postaci jest konieczny do spójnego kontynuowania historii.

„Myślę, że musimy zobaczyć Moffa, aby kontynuować tę historię i ponownie narzucić presję [na bohaterów], a także wrażenie przewagi, stwarzane przez kogoś niezwykle przebiegłego, kim zdecydowanie jest Moff.”

Teoretycznie Esposito nie mógł zagwarantować, że Gideon rzeczywiście powróci na nasze ekrany, ale… dokładnie to zrobił.

„Prawie mogę to zagwarantować, choć tak naprawdę nigdy nie ma gwarancji. Ale… oczywiście, że mnie zobaczycie, dziecino. Daj spokój!”

Wygląda na to, iż Giancarlo Esposito tak bardzo cieszy się z powrotu do Odległej galaktyki, że ciężko mu utrzymać to w tajemnicy. Tym lepiej dla nas, fanów, bo przynajmniej wiemy, że historia jednej z ciekawszych figur The Mandalorian zostanie w jakiś sposób rozwinięta.

3. sezon Mandalorianina prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec 2022 roku, za to z całą pewnością ukaże się na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.