Gry

Premiera gry mobilnej „LEGO Star Wars: Battles”

Fani gwiezdnowojennych gier mobilnych z pewnością należą do tych rozpieszczanych nieco bardziej od osób wolących bardziej tradycyjną wirtualną rozgrywkę. W przyszłym roku czeka ich premiera Star Wars: Hunters, a już teraz na rynku udostępniony został jeszcze jeden tytuł, który powstał we współpracy z marką LEGO.

LEGO Star Wars: Battles to gra przeznaczona tylko dla użytkowników produktów marki Apple – dostępna jest zatem na iPhone’ach, iPadach, Macach oraz telewizorach z dostępem do Apple TV – w której weźmiemy udział w kultowych bitwach z uniwersum przeciwko innym graczom, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Każdy z graczy będzie dysponował własną armią klockowych bohaterów z unikalnymi zdolnościami, żołnierzy i pojazdów należących do Jasnej oraz Ciemnej strony Mocy. Do pomyślnego rozstrzygnięcia bitew kluczowe będzie także strategiczne ustawianie wież obronnych i atakujących.

Zwiastun premierowy gry wraz z fragmentami rozgrywki możecie zobaczyć poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.