Seriale

11 seriali Star Wars w planach Lucasfilmu na najbliższą przyszłość

Wczoraj Disney w końcu rozpoczął promowanie drugiego serialu aktorskiego Star Wars, spin-offu The Mandalorian poświęconego postaci Boby Fetta. Wiemy, że w planach jest znacznie więcej gwiezdnowojennych projektów kierowanych na Disney+ i na drugim serialu bynajmniej się nie skończy. A według ostatniej wzmianki na ten temat, łącznie możemy oczekiwać ich nawet 11.

W artykule The Hollywood Reporter na temat plakatu i daty premiery The Book of Boba Fett pojawia się bowiem informacja, według której Lucasfilm ma mieć w planach na następne lata właśnie jeszcze 11 seriali osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen, które dystrybuowane będą na Disney+. Wśród nich znajdą się oczywiście znane nam już tytuły, jak wspomniana wcześniej Księga Boby Fetta, Andor, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka, Rangers of the New Republic, Lando oraz The Acolyte. Wykreślenie tych pozycji z listy zostawia nas z jeszcze siedmioma kolejnymi serialami oczekującymi oficjalnych zapowiedzi.

Można co prawda założyć, że również powracające seriale mogłyby złożyć się na tę imponującą liczbę, ale nawet wówczas dochodzą jedynie The Mandalorian, The Bad Batch oraz potencjalnie Star Wars: Visions, co wciąż daje jeden lub dwa niezapowiedziane jeszcze tytuły.

A jeśli Lucasfilm zamierza w najbliższym czasie coś zapowiadać, to warto wspomnieć, iż 12 listopada odbędzie się Disney+ Day, który byłby idealnym momentem na ujawnienie kolejnych planów związanych z rozwojem platformy. Nie można zatem wykluczyć, iż już za kilka tygodni poznać możemy kolejne tytuły, które wejdą w skład streamingowej ofensywy przebiegającej w odległej galaktyce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.