Seriale

Trwają nagrania do 2. sezonu „Star Wars: The Bad Batch”

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Parszywa zgraja powróci do nas w ramach 2. sezonu już w 2022 roku, jednak od tamtego czasu nie słyszeliśmy nic więcej na temat dalszych przygód Oddziału 99. Zmieniło się to kilka dni temu, gdy aktorka głosowa Omegi – Michelle Ang – potwierdziła, że prace nad animacją są już na całkiem zaawansowanym etapie.

Ang opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją podczas nagrywania kwestii do 2. sezonu The Bad Batch. Aktorka wyraziła też podekscytowanie możliwością ponownej pracy w prawdziwym studio nagraniowym (nagrania do 1. sezonu odbywały się w samym środku pandemii, co zmusiło ekipę do pracy zdalnej).

„Po raz pierwszy od wieków w prawdziwym studio, aby nadrobić trochę zaległości przy The Bad Batch. Niesamowite, jak nasz zespół może pracować z każdego zakątka świata podczas lockdownu.”

2. sezon Parszywej zgrai będzie jednym z aż 11 projektów serialowych, jakie Lucasfilm planuje wypuścić w najbliższych latach na Disney+. Nie licząc wspomnianej animacji, jeszcze w tym oraz w następnym roku doczekamy się debiutu co najmniej trzech seriali – Księgi Boby Fetta, Obi-Wana Kenobiego i Andora. W dalszej perspektywie powinniśmy wypatrywać Ahsoki, The Acolyte i 3. sezonu The Mandalorian, jednak zdecydowanie nie pojawią się one prędzej niż w 2023.

Na ten moment żaden z seriali debiutujących w 2022 roku nie posiada konkretnej daty premiery, lecz istnieje cień szansy, że dowiemy się czegoś więcej podczas Disney Plus Day, które odbędzie się 12 listopada.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.