Seriale

Ujawniono pierwszy plakat oraz datę premiery „The Book of Boba Fett”!

Wygląda na to, że Disney w końcu rozpoczyna kampanię promocyjną kolejnego aktorskiego serialu Star Wars. W sieci właśnie udostępniono bowiem pierwszy plakat zapowiadający The Book of Boba Fett.

Projekt zapowiedziany został w finałowym odcinku 2. sezonu The Mandalorian, w którym w scenie po napisach mogliśmy zobaczyć jak odgrywana przez Temuerę Morrisona postać po krótkim czasie spędzonym z Dinem Djarinem powraca na Tatooine i przejmuje pałac Jabby.

Jak dotąd wiedzieliśmy jedynie, iż serialu spodziewać mamy się w grudniu tego roku, jednak wraz z plakatem, który zobaczyć możecie poniżej, ujawniono również datę debiutu pierwszego odcinka.

Dystrybucja Księgi Boby Fetta rozpocznie się zatem (oczywiście na Disney+) 29 grudnia. Niedługo opublikowany zostać powinien także pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.