Seriale

Debiut „Galaxy of Creatures” – nowego serialu animowanego dla najmłodszych

Kanał w serwisie YouTube o nazwie Star Wars Kids jest aktywny już od dłuższego czasu. To tam pojawiają się skierowane dla najmłodszych krótkie filmiki dotyczące świata Gwiezdnych wojen, różnorakie zestawienia i pomysły na zabawę. Oprócz tego trafiają tam bardziej ambitne produkcje, jak emitowane w zeszłym roku Jedi Temple Challenge czy miniseriale animowane, jak bardzo ciepło przyjęte Galaxy of Adventures. Do tej ostatniej kategorii dołączyła ostatnio nowa produkcja.

Galaxy of Creatures to seria przedstawiająca wyprawy droida SF-R3, w skrócie Aree, członka Galaktycznego Towarzystwa Miłośników Stworzeń. W kolejnych odcinkach trafia on na niezwykłe istoty należące do galaktycznej fauny. Do tej pory ukazały się cztery około 2-minutowe odcinki, które możecie zobaczyć poniżej. Poznajemy w nich banthy z Tatooine, porgi, voorpaki z Naboo oraz blurrgi.

Następnych dwóch odcinków należy spodziewać się w każdy czwartek, a do końca sezonu pozostało jeszcze 8 stworzeń – wampa, kot tooka, kowakiańska małpojaszczurka, mynock, węglogar, nexu, rancor i tauntaun.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.