Seriale

[Plotka] Odtwórca roli Snoke’a – Andy Serkis – pojawi się w „Star Wars: Andor”

Ciekawe wieści docierają do nas na temat powstającego serialu o przygodach rebelianckiego szpiega, Cassiana Andora, a dotyczą dość zaskakującej roli.

Jak podaje wiarygodny serwis Making Star Wars, który całkiem niedawno dostarczył nam również garść informacji o epickiej scenie z 3. sezonu The Mandalorian, w ramach Star Wars: Andor mamy zobaczyć odtwórcę roli Najwyższego Wodza Snoke’a w trylogii Sequeli, Andy’ego Serkisa.

Jason Ward, który uzyskał omawiane przecieki od swoich źródeł, nie ma pewności co do tego, w kogo miałby się wcielić Serkis, ale jego ewentualna rola otwiera furtkę do szerokiego pola spekulacji. Niewykluczone, że aktor powróci jako Snoke i być może w ramach Andora poznamy więcej szczegółów na temat przeszłości istoty stworzonej przez wyznawców Palpatine’a.

Warto jednak pamiętać, że wciąż nie znamy szczegółów prawdziwej genezy Snoke’a – chociaż ostatnio dowiedzieliśmy się, w jakim celu został wyhodowany, to nadal nie wiemy, czy jego liczne kopie na Exegolu zostały stworzone od początku do końca w zbiornikach, czy też kod genetyczny marionetek Palpatine’a pochodził od jednego dawcy. Być może w trakcie przygód Cassiana poznamy nie tyle samego Snoke’a, co właśnie jego pierwowzór.

Ostatnia opcja (i chyba najsensowniejsza) to zupełnie nowy bohater, niemający nic wspólnego z historią Wodza Najwyższego Porządku czy Imperatora. Pomimo tego, że zagrał już w Gwiezdnych wojnach, Andy Serkis tak naprawdę nie pojawił się dotąd na ekranie – widzieliśmy jedynie wygenerowanego komputerowo awatara, w którego się wcielił. Mając to na uwadze, nic nie stoi na przeszkodzie, by aktor powrócił do Odległej galaktyki jako zupełnie inna osoba.

Na wyjaśnienie powyższych domysłów przyjdzie nam jeszcze poczekać, bowiem premiera Andora na Disney+ nastąpi w 2022 roku (konkretna data nie jest jeszcze znana, ale najpewniej nie nastąpi to prędzej niż na wiosnę).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.