Seriale

Rosario Dawson reaguje na wieści o Haydenie Christensenie w serii o Ahsoce

Dzisiejszej nocy w Sieci niespodziewanie pojawiła się informacja o castingu Haydena Christensena do roli Anakina Skywalkera w nadchodzącym serialu o Ahsoce Tano. Fandom Star Wars nie posiadał się z radości na wieść o powrocie ukochanego aktora z trylogii Prequeli nie tylko w serii o Kenobim, o czym wiemy już od dłuższego czasu, ale też w ramach przygód byłej padawanki Anakina. Okazuje się, że nie tylko fani cieszą się z takiego obrotu spraw, bowiem swoją ekscytację w ciekawy sposób wyraziła też sama odtwórczyni roli Ahsoki, Rosario Dawson.

Aktorka postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, gdzie opublikowała zrzut z artykułu informującego o castingu Haydena, dodając do tego opis nawiązujący do animacji Wojny klonów, z której relacja Skywalkera i Tano jest najlepiej znana.

Co ciekawe, post Rosario zniknął niedługo po publikacji, co może jedynie stanowić kolejne potwierdzenie prawdziwości doniesień przekazanych przez THR.

W tym momencie pozostaje jedynie pytanie, jaką rolę odegra Anakin w serii o Ahsoce, która rozgrywa się kilka lat po śmierci Dartha Vadera. Najprawdopodobniej będą to retrospekcje do czasów Wojen klonów, jednak równie prawdopodobna wydaje się obecność ducha Mocy Skywalkera (z finału Powrotu Jedi wiemy, że objawianie się w tej formie nie sprawiało mu kłopotu).

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia do serialu rozpoczną się na początku przyszłego roku, Star Wars: Ahsoka najpewniej zadebiutuje w pierwszym kwartale 2023.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.