Seriale

[Plotka] Taika Waititi powróci w 3. sezonie „The Mandalorian” jako IG-11

3. sezon The Mandalorian bez wątpienia jest jednym z najmocniej wyczekiwanych projektów aktorskich z uniwersum Star Wars, jednak zawsze można odnaleźć dodatkowe powody, by wypatrywać serialu z jeszcze większym zainteresowaniem. Jeśli należycie do grona fanów przygód Dina Djarina, prawdopodobnie ucieszą Was najnowsze doniesienia dotyczące potencjalnego powrotu znanej postaci.

Jak donosi serwis Giant Freakin Robot, uznany reżyser i scenarzysta, Taika Waititi, powróci w ramach 3. sezonu Mandalorianina. Tym razem nie chodzi jednak o reżyserię żadnego z odcinków, lecz o ponowne wcielenie się w rolę droida IG-11, któremu Waititi udzielił głosu w 1. sezonie serii.

Wszyscy oczywiście pamiętamy, że droid-zabójca „zginął” w finałowym odcinku 1. sezonu, poświęcając się dla ratowania Grogu i Dina, jednakże w przypadku maszyn podobne zdarzenia nie zawsze muszą oznaczać ostateczny koniec. IG-11 został przecież poważnie uszkodzony przez Dina, a potem naprawiony i przeprogramowany przez Kuiila na przestrzeni zaledwie kilku odcinków. Co więcej, w 2. sezonie Mando, kiedy Djarin przybywa na Nevarro, możemy zobaczyć statuę droida, przypuszczalnie zbudowaną z jego części. Biorąc pod uwagę wszystkie opisane powyżej poszlaki, powrót IG nie wydaje się aż tak nieprawdopodobny, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Choć opisane powyżej wyjaśnienia wydają się sensowne, należy pamiętać, że cały czas mówimy jedynie o plotkach, które nie muszą okazać się prawdziwe. Nadal nie znamy okoliczności, w jakich miałby powrócić droid grany przez Waititiego, w żadnych innych źródłach nie pojawiały się też doniesienia pokrywające się z tymi od GFR.

Mimo wszystko nie ulega wątpliwości, że Taika Waititi mocno związał swoją najbliższą przyszłość zawodową z Lucasfilmem – reżyser najpierw współtworzył The Mandalorian, a teraz produkuje własny film osadzony w Odległej galaktyce, nie byłoby więc nic zaskakującego w jego potencjalnym powrocie w ramach pierwszego serialu aktorskiego Star Wars.

3. sezon The Mandalorian prawdopodobnie zadebiutuje pod koniec przyszłego roku lub w pierwszym kwartale 2023.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.