Seriale

Carl Weathers potwierdza start zdjęć do 3. sezonu „The Mandalorian”

Choć jeszcze w grudniu tego roku czeka nas premiera Księgi Boby Fetta, a w 2022 na ekranach telewizorów zawitają Obi-Wan Kenobi, Andor i prawdopodobnie również Parszywa zgraja, to jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów jest kontynuacja serialu z Pedro Pascalem w roli głównej, czyli 3. sezon The Mandalorian. Jeśli do tej pory martwiliście się, czy twórcy wyrobią się na przyszłoroczną premierę, to już nie musicie się przejmować.

Po wielu miesiącach oczekiwania w końcu coś zaczyna się dziać w kwestii dalszych przygód Dina Djarina i Grogu – Carl Weathers, który wciela się w postać Greefa Kargi, ogłosił start zdjęć do najnowszego sezonu Mandalorianina.

Jak dowiadujemy się z tweeta opublikowanego przez aktora, prace na planie ruszają dokładnie dziś, 13 października.

Biorąc pod uwagę termin rozpoczęcia prac, powinniśmy spodziewać się, że Dina ponownie spotkamy pod koniec przyszłego roku, jednak nie wiadomo, kiedy na gwiezdnowojenny plan zdjęciowy wkroczy Pedro Pascal, gdyż aktor nadal jest zaangażowany w prace nad serialowym The Last of Us. W międzyczasie zadebiutują seriale, o których wspomnieliśmy wcześniej, jednak w tej chwili ciężko zgadywać kolejność, bowiem zarówno Obi-Wan, jak i Andor zaliczyli finał zdjęć mniej więcej w tym samym momencie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.