Seriale

Wyciekł pierwszy materiał promocyjny „Obi-Wana Kenobiego”!

Już jutro, 12 listopada, z okazji drugiej rocznicy rozpoczęcia działania platformy streamingowej Disney+ odbędzie się Disney+ Day, w czasie którego spodziewać możemy się między innymi zaprezentowania materiałów promocyjnych nadchodzących projektów Star Wars. Jeden trafił jednak do sieci przedwcześnie.

Mowa o krótkim filmie zapowiadającym Obi-Wana Kenobiego, w którym zobaczyć można garść grafik koncepcyjnych oraz wypowiedzi wcielającego się w tytułową rolę Ewana McGregora i reżyserki Deborah Chow. Wygląda na to, iż udostępniony został przez przypadek, gdyż nie ma go już na profilu Disney+ Hotstar, gdzie początkowo został zauważony. Jak jednak wiadomo, w internecie nic nie ginie i materiał i tak rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie.

Póki co obejrzeć możecie go poniżej, choć Disney zabrał już się do sprzątania bałaganu, tak że niewykluczone, iż nie macie wiele czasu. Pod filmem zamieszczamy również grafiki koncepcyjne.

[AKTUALIZACJA] Wideo zostało już usunięte przez Disneya, jednak wciąż możecie przyjrzeć się konceptom, które były w zasadzie najważniejszą nowością całej zapowiedzi.

Nie wiemy, czy to jedyny materiał, jaki zaplanowano na jutrzejszą prezentację. Zdjęcia do Obi-Wana Kenobiego już się zakończyły, w związku z czym nie można wykluczyć, iż przygotowana została jakaś zapowiedź, która ukazywałaby realną zawartość serialu – szczególnie, że ta podobno była pokazywana za zamkniętymi drzwiami już rok temu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.