Gry

Nieprędko zagramy w „Battlefronta III” od DICE

Od czasu anulowania wsparcia dla Battelfronta II około 1,5 roku temu przewinęło się wiele plotek dotyczących kolejnej części słynnego gwiezdnowojennego shootera oraz tego, kiedy moglibyśmy się go spodziewać. Najnowsze doniesienia sugerują, że nie będzie to zbyt prędko, a przynajmniej nie w wykonaniu studia DICE.

Według informacji przekazanych przez znanego i wiarygodnego insidera z branży gier, Toma Hendersona, część pracowników firmy EA DICE, odpowiedzialnej za dwie ostatnie odsłony Battlefronta, została już oddelegowana od prac nad kolejną grą, którą prawdopodobnie będzie następna odsłona serii Battlefield, a nie trzecie podejście do Gwiezdnych wojen.

W związku z tym i estymowanym czasem potrzebnym na stworzenie gry, raczej nie powinniśmy spodziewać się, że zagramy w Battlefronta III, o ile w ogóle powstanie, szybciej niż za 2-3 lata, na co wpływ zapewne miałaby też inna duża premiera gry ze świata Star Wars od EA, czyli kontynuacja Jedi: Fallen Order, która, zależnie od różnych przecieków, ma ukazać się pod koniec 2022 lub w 2023 roku. Być może potencjalne szczegóły na temat kolejnego Battlefronta poznamy na przyszłorocznym EA Play.

Istnieje cień szansy, że mimo wszystko sequel bądź spin-off strzelanki jednak powstaje, lecz nie odpowiada już za niego studio DICE, a inni deweloperzy – jakiś czas temu sieć obiegły tweety aktorów zaangażowanych wcześniej w prace nad kampanią Battlefronta II, którzy chwalili się powrotem do pracy nad nowym projektem. Być może w jakiś sposób rozwinięta zostanie historia z trybu fabularnego, lecz w innej formie niż gra FPS/TPS.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.