Seriale

Więcej szczegółów „Ahsoki” i „Kenobiego” jeszcze w listopadzie

Jak podaje Empire Magazine, Dave Filoni i Kathleen Kennedy niebawem omówią nadchodzące seriale z uniwersum Star Wars, w tym Ahsokę i Obi-Wana Kenobiego.

Wczoraj Empire opublikował zdjęcia okładek nadchodzącego numeru czasopisma, które trafi na amerykańskie półki sklepowe 25 listopada. Najnowsze wydanie magazynu zaprezentuje całą sekcję poświęconą debiutującemu w grudniu The Book of Boba Fett, w ramach której czytelnicy będą mogli przeczytać wywiady z Kathleen Kennedy, Jonem Favreau, Robertem Rodriguezem, Dave’em Filonim, Ming-Na Wen oraz Temuerą Morrisonem. Jednakże w zapowiedzi nowego numeru zdradzono również, że szefowa Lucasfilm oraz Dave Filoni omówią przyszłość Gwiezdnych wojen na małym ekranie, ze szczególnym naciskiem na seriale Ahsoka i Obi-Wan Kenobi.

W ostatnim czasie serial o brodatym Jedi otrzymał krótką zapowiedź (która pojawiła się ekskluzywnie na Disney+, choć dzień wcześniej wyciekła do Sieci, dzięki czemu fani nieposiadający dostępu do platformy też mogli ją zobaczyć), prezentującą wypowiedzi odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora, oraz reżyserki produkcji, Deborah Chow. Nie zabrakło też kilku interesujących grafik koncepcyjnych, ujawniających co nieco na temat pomysłów twórców na rozwój fabuły. Zdjęcia do Obi-Wana Kenobiego zakończyły się w sierpniu br., zaś premiera planowana jest na drugi kwartał 2022 roku.

Niedawno ujawniono również, że Hayden Christensen powróci w roli Anakina Skywalkera w serii Ahsoka, z kolei zaledwie wczoraj serwis Deadline opublikował informację o tym, iż znaleziono aktorkę, która odegra aktorską wersję Sabine Wren w ramach tego samego serialu – jest nią Natasha Liu Bordizzo.

Nie wiadomo, w jakim zakresie Kathleen Kennedy i Dave Filoni omówią wspomniane wyżej tytuły, natomiast istnieje szansa, że dowiemy się o nich czegoś nowego, zatem warto trzymać rękę na pulsie i obserwować nas codziennie, jeśli nie chcecie przegapić najświeższych wieści z Odległej galaktyki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.