Konkurs

KONKURS! Do zgarnięcia 3 powieści Star Wars od Wydawnictwa Olesiejuk

Nie ulega wątpliwości, że Wydawnictwo Olesiejuk wzięło się poważnie za wydawanie książek z uniwersum Star Wars zaraz po przejęciu licencji na początku bieżącego roku, co zaowocowało tym, że w ostatnich miesiącach fani z Polski zostali uraczeni niespotykaną dotąd ilością nowych powieści. Aby trochę wspomóc Was w kolekcjonowaniu świeżutkich tomów z nowego kanonu Gwiezdnych wojen, wraz z Wydawnictwem postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia są naprawdę ciekawe pozycje.

Zanim jednak przejdziemy do omówienia nagród, warto przybliżyć zasady naszej zabawy. Oto one:

W komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku lub Instagramie wskaż swoją ulubioną postać z książek, filmów, seriali lub gier z uniwersum Star Wars (może być zarówno z kanonu, jak i z Legend) i w dwóch krótkich zdaniach uzasadnij, dlaczego dany bohater najbardziej do ciebie przemawia.

Nie zapomnij dodać hashtagów: #rebelianckieszumowiny #olesiejuk #konkurs.

Zabawa potrwa do następnej środy, tj. 24.11.2021 (do godz. 23:59). Zwycięzcy zostaną wybrani przez Organizatora na podstawie subiektywnej oceny zgłoszeń.

Do zgarnięcia są listopadowe premiery od Wydawnictwa Olesiejuk:

  • Dynastia Thrawna. Chaos autorstwa Timothy’ego Zahna,
  • Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa autorstwa Rae Carson,
  • Wielka Republika. Burza nadciąga autorstwa Cavana Scotta.

Zależnie od oceny zgłoszeń, jedna osoba może zgarnąć wszystkie trzy pozycje lub też wybrani zostaną trzej zwycięzcy, z których każdy otrzyma po egzemplarzu. Rozstrzygnięcie tej kwestii nastąpi po zakończeniu konkursu i przed ogłoszeniem wyników.

Powodzenia i niech Moc będzie z Wami!


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorami konkursu są właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny” oraz Wydawnictwo Olesiejuk, Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Olesiejuk
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronach www.facebook.com/StarWarsRebe1www.instagram.com/rebelianckieszumowiny oraz na www.rebe1scum.com do dnia 24 listopada 2021 roku (do godziny 23:59).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodami w Konkursie są: egzemplarz książki „Dynastia Thrawna. Chaos” autorstwa Timothy’ego Zahna, egzemplarz książki „Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa” autorstwa Rae Carson, egzemplarz książki „Wielka Republika. Burza nadciąga” autorstwa Cavana Scotta.
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: Wydawnictwo Olesiejuk.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.