Gry

„Star Wars: Hunters” – prezentacja bohaterów, skinów i umiejętności

W niektórych krajach nastąpiło już tzw. miękkie otwarcie gry mobilnej Star Wars: Hunters, dzięki czemu możemy przyjrzeć się rozgrywce, postaciom oraz mechanikom, jakie będą rządziły tytułem od studia Zynga.

Kanał Star Wars: Hunters Network opublikował serię materiałów z gry. W ramach pierwszego z nich możemy przyjrzeć się wszystkim łowcom, jakimi będziemy mogli zagrać, a także zapoznajemy się z opcjami dostosowania wyglądu bohaterów i ich broni. Drugi, znacznie dłuższy, to prezentacja umiejętności oraz sposobu poruszania się poszczególnych postaci. Z kolei trzeci filmik to już czysta rozgrywka, którą możemy obserwować z perspektywy łowczyni Rieve – użytkowniczki Ciemnej strony Mocy.

Wszystkie udostępnione filmiki obejrzycie poniżej:

Na polskim rynku Star Wars: Hunters zadebiutuje najprawdopodobniej w 2022 roku. Tytuł zmierza na konsole Nintendo Switch, a także urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Plotki sugerują także, iż trwają prace nad wersjami na konsole PS5 i Xbox Series S/X.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.