Gry

Zwiastun i data premiery „Legacy of the Sith” – nowego dodatku do „The Old Republic”

Star Wars: The Old Republic obchodzi właśnie swoje 10. urodziny, w związku z czym w ciągu ostatnich dni zostaliśmy uraczeni serią klasycznych zwiastunów gry MMO, które możemy teraz oglądać w rozdzielczości 4K Ultra HD. Okazuje się, że nie było to wszystko, co przygotowali dla nas twórcy z BioWare, bowiem właśnie pojawiła się zapowiedź wideo zwieńczenia obchodów 10-lecia SW:TOR, czyli premiery rozszerzenia Legacy of the Sith, oferującego szereg usprawnień rozgrywki oraz dalszy ciąg historii Dartha Malgusa.

Razem z trailerem ujawniono dokładną datę premiery dodatku – wyznaczona została na 14 grudnia. Materiał obejrzycie poniżej:

Warto zaznaczyć, że przygoda ze Starą Republiką nie zakończy się na obchodach jej 10-lecia, bowiem już teraz deweloperzy zapowiadają, iż w 2022 roku planują odświeżenie tytułu pod kątem technicznym, w tym poprawę leciwej już grafiki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.