Seriale

[Plotka] Znamy termin rozpoczęcia zdjęć do „Star Wars: Ahsoki”

Napływają do nas nowe doniesienia o jednym z nadchodzących seriali aktorskich z uniwersum Star Wars, a mianowicie Ahsoce. Nieoficjalne źródła podają rzekomy termin rozpoczęcia zdjęć do produkcji o byłej członkini Zakonu Jedi.

Jak zdradza zaufany insider z Bespin Bulletin, powołując się na dane z serwisu Production Weekly, zdjęcia do Ahsoki wystartują na początku 2022 r., a konkretnie w marcu. W minionych tygodniach pojawiały się sprzeczne informacje na temat terminu rozpoczęcia zdjęć do serialu, a to za sprawą podcastu Kevina Smitha, w ramach którego ujawniono, iż prace mają wystartować jeszcze w grudniu 2021 – o ile już wcześniej pojawiały się wiarygodne przecieki na temat prawdopodobnego zapoczątkowania prac nad serią jeszcze w tym roku, tak nie wydaje się, aby chodziło akurat o zdjęcia.

Tak jak wspominaliśmy w naszym artykule sprzed paru tygodni, ostatecznie wygląda na to, iż rzeczywiście jeszcze w grudniu rozpocznie się preprodukcja Ahsoki, natomiast faktyczne nagrania na planie zdjęciowym ruszą dopiero wiosną 2022 roku. Biorąc pod uwagę opisane wyżej terminy, Star Wars: Ahsoka może zadebiutować na Disney+ wiosną lub wczesnym latem 2023 roku.

Jak zawsze pamiętajcie, że opisane powyżej doniesienia, choć pochodzą od godnych zaufania źródeł, nadal są niepotwierdzonymi plotkami, zatem należy podchodzić do nich z rezerwą.

W rolę tytułowej bohaterki serialu wcieli się Rosario Dawson, która odegrała już tę rolę w 2. sezonie The Mandalorian. Jak ujawnił jakiś czas temu The Hollywood Reporter, w ramach produkcji powróci też Hayden Christensen, grający Anakina Skywalkera i Dartha Vadera w prequelowej trylogii Gwiezdnych wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.