Seriale

Ujawniono nowe zdjęcia i detale z „The Book of Boba Fett”

Wielkimi krokami zbliża się premiera The Book of Boba Fett, od którego dzieli nas już mniej niż 40 dni, w związku z czym kampania marketingowa produkcji Jona Favreau nabiera rumieńców. Magazyn Empire ujawnił dwie fotografie zza kulis serialu oraz fragment wywiadu z jego showrunnerem i reżyserem.

Materiały opublikowane na stronie Empire są zapowiedzią najnowszego numeru magazynu, który pojawi się w amerykańskich sklepach 25 listopada. Teraz możemy zobaczyć przedsmak treści o Księdze Boby Fetta, jakie pojawią się na łamach czasopisma.

Kilka interesujących zdań o swoim serialu miał do powiedzenia Jon Favreau, który zdradził, jak śmierć Hutta Jabby wpłynęła na równowagę sił w galaktyce oraz jak Boba Fett będzie próbował wykorzystać swoją szansę na przejęcie schedy po dawnym mocodawcy.

„Istnieje teraz próżnia władzy, ponieważ zabrakło Jabby, który był bardzo silnym i charyzmatycznym przywódcą. Ludzie bardzo się go bali, gdyż rządził żelazną ręką. Kiedy usuniesz kogoś takiego z ekosystemu Tatooine – i ogólnie z Przestrzeni Huttów – masz motyw, który idealnie nadaje się na dojrzałą gangsterską produkcję.”

Showrunner omówił następnie brak doświadczenia Fetta, jeśli chodzi o kierowanie syndykatem przestępczym.

„Chociaż Boba Fett jest zaprawionym łowcą nagród, nie ma doświadczenia w prowadzeniu przestępczego syndykatu ani w zarządzaniu siłami. Zwykle nie widzimy go w roli nowicjusza. Jest ekspertem w większości dziedzin, z jakimi ma do czynienia. Ale w tym przypadku próbuje zmienić swoją profesję.”

Na koniec swoje trzy grosze wtrącił też reżyser serialu, Robert Rodriguez, zapewniając, że zobaczymy prawdziwy charakter Fetta.

„W tym sezonie zobaczymy o wiele więcej jego prawdziwego charakteru. I na pewno zobaczycie, jak [Fett] przechodzi w »tryb barbarzyńcy«.”

Poniżej obejrzycie wspomniane wcześniej zakulisowe ujęcia:

The Book of Boba Fett zadebiutuje na platformie Disney+ 29 grudnia tego roku.

Podobne posty

2 komentarzy

  1. No i super! Jestem zadowolony! Słowa Roberta Rodrigueza „W tym sezonie” myślę, że nieodwołanie świadczą o tym, że The Book of Boba Fett będzie miało więcej niż 1 sezon. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ długo czekałem na tę produkcję i jestem nią podekscytowany! Mam nadzieję, że serial mnie nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.