Seriale

Obejrzyjcie pierwszy spot promocyjny „Księgi Boby Fetta”

Od premiery kolejnego serialu aktorskiego Star Wars dzieli nas nieco ponad miesiąc i wygląda na to, iż w związku z tym jego kampania promocyjna – rozpoczęta niesamowicie późno – w końcu zacznie się rozkręcać. Do sieci trafił bowiem pierwszy spot reklamujący The Book of Boba Fett.

Jest to standardowy, 30-sekundowy materiał, który klasycznie nie odsłania rzecz jasna zbyt wiele nowych szczegółów, choć przedstawi jedno czy dwa nowe ujęcia. W ciągu najbliższego miesiąca Lucasfilm najpewniej będzie regularnie publikować podobne.

Spot nosi tytuł Reign, a obejrzeć możecie go poniżej:

Księga Boby Fetta jest spin-offem The Mandalorian opowiadającym – jak wskazuje tytuł – o Bobie Fetcie i przedstawi nam poczynania bohatera po powrocie na Tatooine, wyposażonego już w mandaloriańską zbroję. Emisja serialu rozpocznie się 29 grudnia – rzecz jasna ekskluzywnie na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.