Seriale

„Rangers of the New Republic” skasowane, ale część historii przetrwa

Już od niemal roku znamy plany rozszerzenia serialowego mikroświata skupionego dookoła The Mandalorian. Jednym z planowanym projektów było Rangers of the New Republic – produkcja skupiona prawdopodobnie wokół postaci Cary Dune, pokazująca przy okazji działania sił specjalnych Nowej Republiki. Wraz ze zwolnieniem aktorki Giny Carano projekt stanął pod znakiem zapytania, a ostatnie doniesienia z maja wskazywały, że jakiekolwiek prace zostały wstrzymane.

W wywiadzie udzielonym magazynowi Empire szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, rozjaśniła obecny status produkcji:

„Nigdy nie napisaliśmy żadnego scenariusza ani niczego w tym rodzaju. Część z naszych pomysłów wpleciemy w kolejne odcinki Mandalorianina i jego iteracji, jestem tego pewna.”

Słowa prezes Lucasfilmu to jasne stwierdzenie, że serial jest obecnie skasowany, lecz przynajmniej część planów przetrwa w pewnej formie w innych produkcjach od Jona Favreau i Dave’a Filoniego. Możemy się więc spodziewać nowych bohaterów i wątków dalszoplanowych, lecz trudno wyrokować, czy przyjdzie nam je zobaczyć już w 3. sezonie The Mandalorian.

Najbliższym spin-offem przygód Dina Djarina będzie debiutująca na Disney+ 29 grudnia Księga Boby Fetta.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.