Seriale

Znamy liczbę odcinków „The Book of Boba Fett”! Zobaczcie nowy spot i plakaty

Już oficjalnie możemy powiedzieć, że kampania promocyjna najnowszego serialu aktorskiego ze świata Star Wars, czyli Księgi Boby Fetta, ruszyła z kopyta. Do sieci trafił kolejny 30-sekundowy spot reklamowy oraz dwa plakaty poświęcone głównym bohaterom opowieści.

Materiał zatytułowany Message składa się w większości z doskonale znanych już scen, choć znalazło się miejsce na krótkie ujęcie Boby prawdopodobnie leczącego się kąpielami z bactą. Spot możecie zobaczyć poniżej.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielono się również dwoma nowymi plakatami, na których znajdują się tytułowy Mandalorianin oraz Fennec Shand. Korzystając z okazji ujawniono też nieznaną aż do tej pory długość serialu – historia przedstawiona zostanie w 7 odcinkach.

The Book of Boba Fett to poboczna historia kontynuująca wątek rozpoczęty w scenie po napisach 2. sezonu The Mandalorian i przedstawi losy słynnego łowcy nagród po objęciu władzy w pałacu Jabby na Tatooine. Premierowy epizod ukaże się na platformie Disney+ 29 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.