Seriale

Boba Fett i Fennec Shand są antybohaterami w swoim serialu, twierdzi Ming-Na Wen

Choć kampania marketingowa The Book of Boba Fett rozpoczęła się stosunkowo późno, to całkiem szybko nabrała rozpędu i teraz trudno już śledzić każde źródło, z którego napływają do nas nowe doniesienia o serialu. Po niedawnym ujawnieniu spotów telewizyjnych, plakatów oraz ilości odcinków produkcji, przyszedł czas na kolejny wywiad, zdradzający kilka ciekawostek na temat głównych bohaterów… No właśnie, czy aby na pewno bohaterów?

Jak podaje The Direct, Ming-Na Wen, aktorka wcielająca się w towarzyszkę Boby Fetta, Fennec Shand, udzieliła niedawno wywiadu D23 Magazine. W trakcie rozmowy poruszony został temat więzi, jaka łączy wspomnianą dwójkę. Oto, co na jej temat miała do powiedzenia Wen:

„Cóż, na pewno istnieje między nimi [Fennec i Bobą Fettem] relacja partnerska. Łączy ich fakt, że oboje przeszli doświadczenia bliskie śmierci. Panuje u nich niepisany kodeks, którego oboje przestrzegają.”

Nieco później aktorka powiedziała coś jeszcze ciekawszego, zwracając uwagę, że Boba i Fennec nie są ani dobrymi, ani złymi postaciami – mają w sobie wiele odcieni szarości.

„Naprawdę ciekawie będzie zobaczyć, jak dynamika między nimi zostanie ukazana w Księdze Boby Fetta. Myślę, że to wszystko, co mogę powiedzieć. Resztę musicie zobaczyć sami. Nie są złymi postaciami, ale aż tak dobrymi też nie.”

W dalszej części rozmowy Wen posunęła się nawet krok dalej.

„Jesteśmy antybohaterami. Lubię grać antybohaterów. Wydaje mi się, że wtedy więcej uchodzi mi na sucho.”

Każdy zaznajomiony z postacią Boby Fetta mógł spodziewać się, że (pomimo upływu wielu lat) nie będzie to wzór cnót, jak choćby Din Djarin czy Luke Skywalker, jednak bezpośrednie wskazanie przez Ming-Na Wen, iż postacie grane przez nią i Temuerę Morrisona to antybohaterowie, może sugerować, że w ramach Księgi Boby Fetty zobaczymy jakieś interesującej dylematy moralne.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.