Seriale

Ming-Na Wen opowiada o scenie po napisach zapowiadającej „The Book of Boba Fett”

Kolejny serial aktorski Star Wars, czyli Księgę Boby Fetta, będziemy mogli zacząć oglądać już w tym miesiącu. Zanim jednak zapoznamy się ze spin-offem The Mandalorian i odkryjemy nowe przygody ikonicznego łowcy nagród, jedna z gwiazd tytułu jeszcze na chwilę zabiera nas w przeszłość.

Jak przekazuje The Direct, w zimowym numerze magazynu Disney twenty-three wcielająca się w Fennec Shand Ming-Na Wen podzieliła się swoimi wrażeniami z czasu realizacji sceny kończącej 2. sezon The Mandalorian – sceny po napisach zapowiadającej solowy projekt Boby Fetta.

„To było niesamowite. Scenografowie zadbali, aby wszystko opierało się na oryginalnych projektach. Zwróciłam szczególną uwagę na zdobienia na tronie Jabby. Były wspaniałe. Nie wiem, czemu akurat one mnie przyciągnęły. Ale sam tron też był spektakularny, podobnie jak fakt, że mogłam po prostu nonszalancko usiąść na jego ramieniu i wziąć łyk niebieskiej wody. Nie wiem, czym to jest, ale na pewno swego rodzaju odpowiednikiem tequili. Bardzo dobrze się bawiliśmy próbując wykombinować ten ostatni moment, w którym Boba przejmuje tron ze mną u boku. Chcieliśmy, żeby było to trochę mniej doniosłe, skoro postaci to łowcy nagród.”

Czy scena spełniła swoje zadanie i wzbudziła ekscytację w widzach? Na to pytanie póki co odpowiedzieć mogą tylko fani, ale już niedługo wyniki oglądalności nowego serialu udzielą nam pewnych informacji.

Pierwszy odcinek The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia. Ostatnio ujawniono, iż sezon będzie składał się z 7 epizodów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.