Gry

„Star Wars: Hunters” – prezentacja bohaterów na nowym zwiastunie gry

Oficjalny kanał studia Zynga opublikował dziś kolejny zwiastun nadchodzącej gry Star Wars: Hunters, w ramach którego możemy bliżej przyjrzeć się grywalnym postaciom, jakie się tam pojawią.

W ramach materiału wideo możemy zobaczyć w akcji barwną zbieraninę postaci, pośród których znajdzie się m.in. wojownik Wookieech, duet Jawów, Ugnaught pilotujący droidekę czy imperialny szturmowiec. Zaprezentowano też nieukazywane wcześniej mapy, mieszczące się na Hoth i Endorze.

Wideo obejrzycie poniżej:

Star Wars: Hunters zadebiutuje na platformie Nintendo Switch, a także systemach Android i iOS w pierwszym kwartale 2022 roku, choć miękka premiera odbyła się już w kilku krajach, w związku z czym w Sieci można natrafić na materiały z rozgrywki. Tytuł polegać będzie na rozgrywkach PvP, gdzie 4-osobowe drużyny zmierzą się na specjalnych arenach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.