Seriale

Stellan Skarsgård o swojej postaci w „Star Wars: Andor”, aktor chwali scenarzystę serialu

Choć obecnie niemal cała uwaga fanów Star Wars skupiona jest na grudniowej premierze Księgi Boby Fetta, to na horyzoncie majaczy już kolejna produkcja aktorska z Odległej galaktyki, a mianowicie Andor, który przedstawi nam przygody tytułowego rebelianckiego szpiega. Parę słów na temat serii oraz jej scenarzysty, Tony’ego Gilroya, miał do powiedzenia Stellan Skarsgård, wcielający się w jak na razie nieznaną nam postać.

W rozmowie z portalem Screen Rant szwedzki aktor wyraził się bardzo pozytywnie o zdolnościach scenarzysty oraz uchylił rąbka tajemnicy o swoim bohaterze. Jak możemy przeczytać:

„Scenariusz jest naprawdę dobry. To ten sam scenarzysta, który napisał Łotra 1. Świetnie jest też pracować z Diego Luną, który jest starym przyjacielem. Jestem tym wszystkim podekscytowany. Z kolei moja postać jest… Cóż, sami zobaczycie. Fajnie się ją gra, ponieważ ma wiele różnych obliczy do pokazania.”

To nie pierwszy raz, kiedy Skarsgård chwali Gilroya i wspomina o Łotrze 1. Gdy rozmawiał z The Daily Beast w kwietniu tego roku, wychwalał pracę scenarzysty zarówno przy powstającym serialu, jak i filmowym spin-offie, dodając, że ten drugi miał dojrzały klimat.

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele o postaci granej przez Stellana, jednak jego ostatnia wypowiedź może dawać pewne wskazówki. Napomknięcie o wielu obliczach sugeruje, że być może będzie to inny agent Rebelii lub nawet podwójny agent, pracujący jednocześnie dla Sojuszu oraz Imperium. Co więcej, napomknięcie o pracy z Diego Luną potwierdza, że grani przez obu aktorów bohaterowie będą występować razem na ekranie.

Nieco więcej o Andorze możemy dowiedzieć się po opublikowaniu zwiastuna serialu, co może nastąpić najprędzej za kilka miesięcy, biorąc pod uwagę, że obecnie Lucasfilm skupia swoje wysiłki na kampanii promocyjnej przygód Boby Fetta.

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ latem przyszłego roku, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.