Seriale

Załoga „The Book of Boba Fett” opowiada o bohaterach serialu

Już za niecałe dwa tygodnie na Disney+ rozpocznie się emisja nowego serialu aktorskiego Star Wars, czyli Księgi Boby Fetta. Do tego czasu zapewne dotrze do nas jeszcze trochę materiałów promocyjnych oraz informacji na temat projektu. Z całą pewnością publikowanych będzie również coraz więcej wywiadów z osobami zaangażowanymi w produkcję spin-offu The Mandalorian.

Jeden z nich przeprowadził właśnie portal TV Insider, a dowiedzieć się z niego możemy, co obsada oraz załoga The Book of Boba Fett sądzi o bohaterach nadchodzącego serialu.

Temuera Morrison, aktor wcielający się w tytułową postać, o Bobie Fetcie mówi:

„Jest twardy i surowy, ale bardzo się zmienia… Miał trudne dzieciństwo, stracił ojca i musiał odszukać swoją drogę tożsamość i cel. Czuje się trochę zraniony przez świat.”

Robert Rodriguez natomiast, reżyser 6. odcinka 2. sezonu The Mandalorian oraz producent wykonawczy i jeden z reżyserów Księgi Boby Fetta, o bohaterze wypowiada się tak:

„Zawsze uwielbiałem Bobę Fetta i fakt, że nie było o nim wiadomo wiele. Teraz wydaje mi się, że Boba będzie synonimem naprawdę wspaniałego czasu. Mierzy się z wieloma wyzwaniami i robi to w bardzo niekonwencjonalne sposoby. Boba jest łowcą nagród. Nie jest do tego przyzwyczajony – nie tylko do władzy, ale przewodzenia i układania się ze wszystkimi najróżniejszymi frakcjami. Każda nowa sytuacja to nowe wyzwanie. A nigdy nie wiadomo co to będzie.”

Ming-Na Wen nawiązuje do swojej postaci i różnic pomiędzy nią a Fettem:

„Boba dorastał ze swego rodzaju treningiem militarnym. Fennec dorastała na ulicach. Połączenie ich wiedzy i doświadczenia prawdziwie ich uzupełnia.”

Rodriguez rozwija nieco tę kwestię:

„Boba chce być inny [od Jabby], a Fennec być może niekoniecznie tak to widzi. Ale są świetną drużyną.”

Pierwszy odcinek The Book of Boba Fett trafi na Disney+ już 29 grudnia. Serial ma składać się z 7 epizodów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.