Seriale

Wszystkie materiały promocyjne „The Book of Boba Fett” pochodzą z pierwszego odcinka

Na łamach The Hollywood Reporter pojawił się długi wywiad, w którym najważniejsze osoby pracujące przy The Book of Boba FettRobert Rodriguez, Jon Favreau i Dave Filoni – opowiadają o procesie powstawania serialu. W trakcie dyskusji ze strony reżysera padło bardzo interesujące stwierdzenie, wedle którego wszelkie materiały promocyjne Księgi Boby Fetta, jakie dotąd widzieliśmy, pochodzą wyłącznie z pierwszego odcinka (i to tylko z jego pierwszej połowy).

Jak powiedział Rodriguez na łamach THR:

„Nie mogliśmy wykorzystać drugiej połowy pierwszego odcinka, ponieważ zdradza bardzo wiele. Pojawiają się rzeczy, których się nie spodziewacie. Sami nie mogliśmy uwierzyć, że będą w serialu. Praktycznie każdy odcinek zawiera wielkie niespodzianki.”

W dalszej części artykułu redaktor THR dodaje, że twórcy bardzo dobitnie zasugerowali, iż w serialu pojawią się znajome twarze (tudzież znajome hełmy), jednak z oczywistych przyczyn nikt nie chce zdradzić żadnych dodatkowych wskazówek.

Od miesięcy w Internecie krążą plotki na temat znanych postaci w The Book of Boba Fett, pośród których prym wiodą starzy znajomi Boby – Bossk, Din Djarin, a w ostatnim czasie także Grogu. Patrząc jednak na 2. sezon The Mandalorian i rekordową wręcz ilość pojawiających się w nim znanych bohaterów, powinniśmy spodziewać się, że łowca nagród spotka na swojej drodze znacznie więcej postaci z innych gwiezdnowojennych produkcji.

Księga Boby Fetta zadebiutuje na Disney+ już za mniej niż dwa tygodnie, 29 grudnia. W rolach głównych wystąpią Temuera Morrison (jako Boba Fett) i Ming-Na Wen (jako Fennec Shand).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.