Seriale

Sam Witwer z głosowym cameo w 1. odcinku „Księgi Boby Fetta”

Jesteśmy już kilka dni po seansie 1. odcinka The Book of Boba Fett (w zasadzie bliżej mamy już teraz do premiery kolejnego), a cały czas pojawią się kolejne ciekawe informacje na jego temat. Tym razem dowiadujemy się, iż popularny aktor głosowy, który wystąpił dotąd w wielu dziełach z uniwersum Star Wars, miał swoje małe cameo w serii o legendarnym łowcy nagród.

Jak ujawnił na Twitterze projektant dźwięku ze Skywalker Sound i były pracownik nieistniejącego już LucasArts, David W. Collins, w odcinku Stranger in a Strange Land mogliśmy usłyszeć aktora Sama Witwera. Podłożył on swój głos niezbyt przyjacielskiemu Rodianinowi, który został schwytany przez Tuskenów wraz z Bobą Fettem, o czym dowiadujemy się z retrospekcji z czasów zaraz po Powrocie Jedi.

„Ciekawostka na temat 1. epizodu (lekki spoiler poniżej)…

…rodiański więzień mówi głosem mojego dobrego znajomego, mega utalentowanego Sama Witwera.”

Sam Witwer najlepiej znany jest z dwóch ról w ramach Gwiezdnych wojen – jeszcze w ramach Legend był on twarzą i głosem Galena Marka, głównego bohatera gry wideo Star Wars: The Force Unleashed. Z kolei w ramach kanonicznych dzieł mogliśmy usłyszeć go jako ikonicznego Dartha Maula w seriach Wojny klonów oraz Rebelianci. Poza tym aktor miał okazję występować w mniejszych rolach głosowych w wielu innych produkcjach (jak chociażby w grach Jedi: Upadły zakon i Battlefront II, a także w filmie Łotr 1), pozostając przy tym bardzo aktywnym członkiem fandomu.

Na naszej stronie omówiliśmy też pozostałe ciekawostki z 1. odcinka The Book of Boba Fett, jeśli zatem chcecie je poznać, zachęcamy do kliknięcia w poniższy odnośnik.

2. odcinek serialu zadebiutuje na Disney+ już w najbliższą środę, czyli 5 stycznia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.