Seriale

Premierowy odcinek „Księgi Boby Fetta” z większą oglądalnością niż „Hawkeye”

Pojawiają się pierwsze statystyki dotyczące debiutu The Book of Boba Fett – okazuje się, że nowy gwiezdnowojenny serial miał całkiem imponujący start na Disney+, bijąc pod kątem oglądalności niezwykle popularnego Hawkeye ze stajni Marvela.

Jak podaje serwis Deadline, powołując się na dane zebrane przez Samba TV, w ciągu pierwszych 5 dni od premiery Księgę Boby Fetta obejrzało 1,7 miliona widzów w Stanach Zjednoczonych, którzy korzystają z urządzeń podłączonych do serwerów wspomnianego dostawcy, przy czym Hawkeye zebrał w tożsamym okresie „tylko” 1,5 miliona widzów. Wynik serii o przygodach najsłynniejszego łowcy nagród Odległej galaktyki staje się jeszcze bardziej imponujący, gdy weźmiemy pod uwagę, że jest to tylko jeden odcinek, trwający raptem 38 minut, zaś na debiut Hawkeye składały się aż dwa epizody, trwające znacznie dłużej niż odcinek The Book of Boba Fett.

Niestety Samba TV nie przeprowadzała pomiarów podczas premiery 2. sezonu The Mandalorian, zatem nie możemy porównać, jak wypada zestawienie wyników obu gwiezdnowojennych seriali, natomiast istnieją statystyki dotyczące innego serialu, a mianowicie Lokiego. Gdy poprzedni serial Marvela pojawił się na Disney+, w okresie 5 dni od premiery obejrzało go 2,5 miliona użytkowników Samba TV. Warto w tym miejscu przypomnieć, że świetne wyniki Lokiego były przyczyną przesunięcia premier wielu seriali oryginalnych z piątków na środy, czego efekty widzimy właśnie teraz. Jak zapewne sami zauważyliście, choć statystki Księgi Boby Fetta i Hawkeye wciąż są imponujące, sporo brakuje im do wyniku Lokiego. Czas pokaże, czy zmiany w terminach premier na bazie sukcesu jednego serialu były dobrą decyzją Disneya.

Pierwszy odcinek The Book of Boba Fett jest dostępny na Disney+ od 29 grudnia. Już jutro zadebiutuje kolejny epizod serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.