Seriale

Duże zmiany na Disney+: terminy premier seriali ulegają zmianie

Spore zmiany czekają widzów oglądających seriale oryginalne na platformie Disney+, a wszystko to za sprawą najnowszej produkcji ze stajni Marvela, czyli Lokiego.

Kierując się sukcesem, jaki odniosły środowe premiery serialu Loki, oraz ogromnym zainteresowaniem pośród odbiorców, szefostwo platformy streamingowej zdecydowało o zmianie harmonogramów publikacji odcinków dla wszystkich seriali oryginalnych, mających pojawiać się w ramach usługi. Chcąc powtórzyć sukces marvelowskiej produkcji, ogłoszono, iż wszystkie premiery serialowe mają zostać przesunięte z piątków na środy.

Jak możemy dowiedzieć się z bardziej szczegółowych raportów, zmiana ta ma dotyczyć również seriali z uniwersum Star Wars, natomiast nie wpłynie na serie będące już w trakcie emisji, a więc terminy debiutu nowych odcinków Parszywej zgrai najprawdopodobniej nie ulegną zmianie. Powinniśmy za to spodziewać się, że już Księga Boby Fetta nie będzie ukazywać się co piątek, tak jak The Mandalorian, lecz właśnie w każdą środę.

Zmiany nie mają dotknąć pełnometrażowych filmów, które wciąż będą ukazywać się w piątki.

Czas pokaże, czy wielka oglądalność Lokiego rzeczywiście jest zasługą tego, w jakim dniu tygodnia emitowany jest serial. Już teraz pojawia się sporo głosów niezadowolenia pośród widzów, którzy przyzwyczaili się, iż początek weekendu to też premiery epizodów ich ulubionych serii – czy to z uniwersum Gwiezdnych wojen, czy też innych franczyz.

Źródło: Deadline

Podobne posty

2 komentarzy

  1. Tak tylko dodam, że od dziś Star Wars Vintage dostępne jest we wszystkich krajach, które mogą się cieszyć usługą D+ owością są dwa sezony obiecanych Star Wars Droids ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.