Seriale

Wiemy, który odcinek „The Book of Boba Fett” napisał Dave Filoni. Pojawią się znane postaci?

Już od niemal dwóch tygodni trwa emisja The Book of Boba Fett, nowego serialu aktorskiego Star Wars. Za nami już dwa odcinki, których reżyserami byli Robert Rodriguez oraz Steph Green. Dzięki Temuerze Morrisonowi znamy nazwiska jeszcze przynajmniej trzech filmowców, którzy stanęli za kamerami: Jon Favreau, Bryce Dallas Howard i Dave Filoni. Nie wiemy, które odcinki wyreżyserowali, jednak właśnie pojawiła się wskazówka na temat udziału Dave’a Filoniego w produkcji.

Jak informuje The Direct, Filoni napisał scenariusz 6. odcinka Księgi Boby Fetta. Gdy pisał scenariusze The Mandalorian, oznaczało to również, iż później to właśnie on odpowiadał za nakręcenie na ich podstawie materiału – było tak w przypadku piątych odcinków zarówno pierwszego, jak i drugiego sezonu serialu. Można więc z dużą dozą pewności przypuszczać, że również w nowym projekcie odcinek pisany przez Filoniego będzie przez niego reżyserowany.

Oczywiście jednak już sam fakt napisania scenariusza konkretnego odcinka przez Dave’a Filoniego zwraca na siebie uwagę. Filoni do mało czego pała większą miłością niż do własnej twórczości i podobnie jak to on wprowadził Ahsokę Tano w The Mandalorian, tak i teraz najpewniej można spodziewać się gościnnego występu jakiejś postaci z seriali animowanych. Fani wskazują, że w szóstym odcinku The Book of Boba Fett zobaczyć możemy Cada Bane’a z Wojen klonów lub Omegę z The Bad Batch. Choć zaskoczeniem nie powinno być, jeśli znów będzie to Ahsoka.

Szósty odcinek Księgi Boby Fetta trafi na Disney+ 2 lutego. Dzielą nas jednak od niego jeszcze trzy epizody serialu, z których najbliższy zadebiutuje już za dwa dni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.