Seriale

[Plotka] Emilia Clarke w samodzielnym serialu o Qi’rze

Wygląda na to, iż do grona postaci, które posiadają własne seriale z uniwersum Star Wars, może dołączyć kolejna – jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Emilia Clarke ma powrócić do Odległej galaktyki.

Jak nieoficjalnie podaje serwis That Hashtag Show, aktorka wcielająca się w postać Qi’ry w ramach spin-offu o Hanie Solo ma powrócić do swojej roli w samodzielnym serialu, który rzekomo skupi się właśnie na dawnej miłości słynnego przemytnika.

Źródła przecieku nie zdradziły w zasadzie nic więcej, zatem nie wiemy, o czym mogłaby opowiedzieć produkcja czy też jakich bohaterów moglibyśmy tam spotkać. Biorąc jednak pod uwagę, że historia Qi’ry po wydarzeniach z Solo: A Star Wars Story jest dość intensywnie rozwijana w ramach kanonicznych komiksów, można zgadywać, że fabuła serialu również rozgrywałaby się po akcji filmu.

Nieco światła na sprawę mogą także rzucać ostatnie przecieki na temat fabuły The Book of Boba Fett, jednak w tym miejscu ostrzegamy przed spoilerami z serialu, więc jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianek, to dobry moment, by przerwać czytanie artykułu.

Jak dowiadujemy się z opisu fabuły Księgi Boby Fetta, główną przeciwniczką tytułowego bohatera okaże się nie kto inny, a właśnie Qi’ra, która wraz ze Szkarłatnym Świtem będzie próbowała przejąć kontrolę nad Tatooine. W tych samych przeciekach pojawiła się wzmianka o obecności Czarnego Krrsantana, co potwierdziło się już w 2. odcinku serialu, zatem można przypuszczać, że przynajmniej część informacji zawartych w wyciekach jest prawdziwa.

Pojawienie się Qi’ry w The Book of Boba Fett mogłoby stanowić dobry wstęp dla jej własnej historii po wydarzeniach z Powrotu Jedi, podobnie jak cameo Ahsoki Tano w The Mandalorian było preludium do samodzielnego serialu o byłej Jedi.

Oczywiście należy mieć na uwadze, że przedstawione powyżej informacje to nieoficjalne przecieki oraz garść spekulacji, zatem należy traktować je z przymrużeniem oka. Czas pokaże, czy przynajmniej część z opisanych przez nas kwestii znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.