Seriale

[Plotka] Wiemy, kiedy i w jakiej produkcji powróci Luke Skywalker

Luke Skywalker to bez wątpienia jedna z najbardziej uwielbianych postaci uniwersum Star Wars, nic więc dziwnego, że jego pojawienie się w jakiejkolwiek produkcji wzbudza spore zainteresowanie fanów. Ostatni raz legendarnego Jedi mogliśmy zobaczyć w finałowym odcinku 2. sezonu The Mandalorian, gdy wylądował na pokładzie imperialnego krążownika, ratując przy tym Dina Djarina, Grogu i ich towarzyszy. Najnowsze doniesienia sugerują, że Skywalker niebawem może zawitać na ekranach telewizorów w ramach kolejnego serialu.

UWAGA NA POTENCJALNE SPOILERY

Jak podaje serwis Cinelinx, Luke ma zostać ukazany w towarzystwie Grogu w ramach nadchodzącego 6. odcinka Księgi Boby Fetta. Choć na ten moment jest to wyłącznie plotka, to należy do kategorii tych bardzo wiarygodnych, biorąc pod uwagę wydarzenia z poprzedniego epizodu serii.

W 5. epizodzie The Book of Boba Fett powrócił protagonista The Mandalorian, Din Djarin, który w swoich wypowiedziach wyraźnie zasugerował, iż ma zamiar odwiedzić swojego dawnego podopiecznego – to zaś wiąże się z wizytą w akademii Luke’a Skywalkera.

Na ten moment pozostaje jedynie pytanie, w jakich okolicznościach spotkają się bohaterowie i jaką rolę w najnowszym rozdziale serialu odegra syn Anakina. Fani z pewnością ucieszą się ze zwykłego cameo, jednak ciekawie byłoby obejrzeć odcinek nieco mocniej poświęcony Luke’owi, podobnie jak uczyniono to w przypadku Ahsoki Tano w 5. epizodzie 2. sezonu Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.