Seriale

[Plotka] Boba Fett pojawi się w finale „Księgi Boby Fetta”

Za nami już sześć odcinków najnowszego serialu aktorskiego Star Wars – przed nami zatem jeszcze tylko jeden. W ostatnich dwóch epizodach mieliśmy okazję zobaczyć wiele znajomych twarzy, ale wygląda na to, że Lucasfilm pozostawił jeszcze jedną sporą niespodziankę na finał sezonu.

Według doniesień, w finale The Book of Boba Fett cameo ma otrzymać bowiem… Boba Fett! Nie wiemy, jak obszerna może to być rola, ale można przypuszczać, że bohater będzie miał poważny udział w rozwoju i zakończeniu fabuły serialu. Zobaczenie legendarnego łowcy nagród z pewnością spodobałoby się wielu fanom Gwiezdnych wojen, a jednocześnie gościnny występ Boby Fetta stanowiłby ciekawe nawiązanie do tytułu serialu. Tradycyjnie jednak zalecamy nie uznawać tej informacji za pewną i pamiętać, że postać odgrywana przez Temuerę Morrisona może się wcale nie pojawić w nadchodzącym odcinku Księgi Boby Fetta.

Wszystko okaże się już w przyszłą środę, gdy epizod trafi na Disney+. Chcielibyście zobaczyć Bobę Fetta w finale nowego serialu? Czy uważacie, że jego występ mógłby mieć sens w ramach opowiadanej historii?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.