Fanmade

Design Cada Bane’a z „The Book of Boba Fett” wierniejszy „Wojnom klonów”? Obejrzyjcie fanowski materiał

Ostatni odcinek Księgi Boby Fetta zawierał bardzo dużo gościnnych występów postaci znanych z innych projektów – a właściwie składał się niemal wyłącznie z nich. Pod koniec epizodu znalazło się jednak miejsce również na cameo związane z główną osią fabularną serialu.

Chodzi oczywiście o pojawiającego się dotąd jedynie (biorąc pod uwagę wyłącznie media audiowizualne) w animacjach Cada Bane’a. Jego niewielkiej roli, od której bierze się tytuł 6. odcinka – From the Desert Comes a Stranger, trudno cokolwiek zarzucić, a scena konfrontacji z Cobbem Vanthem raczej nie zostanie okrzyknięta kontrowersyjnym wśród fanów materiałem. Pomimo tego do sieci bardzo szybko trafiło wideo, w którym design postaci został podrasowany.

Jego autor sam przyznaje, że wygląd łowcy nagród z serialu nie jest zły i z pewnością ma swoje przyczyny, a po prostu postanowił nadać mu wyraźniejsze cechy odpowiadające animowanemu pierwowzorowi. Bane otrzymał więc nieco bardziej pociągłą twarz, której niebieskie zabarwienie zmieniło odcień na znacznie głębszy. Efekt możecie obejrzeć poniżej:

Cada Bane’a na pewno zobaczymy jeszcze w przyszłotygodniowym odcinku The Book of Boba Fett, który zadebiutuje 9 lutego. Będzie to finał serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.