Książki i komiksy

Postaci znane z ekranu i komiksów powrócą w serii „Han Solo & Chewbacca”

Całkiem niedawno doczekaliśmy się zapowiedzi nowej serii komiksowej Han Solo & Chewbacca, której akcja osadzona będzie już po filmowym spin-offie o początkach słynnego przemytnika. Autor komiksu, Marc Guggenheim, zdradził w wywiadzie dla portalu CBR, jakich znanych bohaterów możemy spodziewać się w pierwszych numerach.

Pojawienie się Czarnego Krrsantana, znanego z licznych występów w komiksach Star Wars, Darth Vader czy Doctor Aphra, a także niedawnego debiutu na ekranie w Księdze Boby Fetta, nie jest specjalnie zaskakujące, biorąc pod uwagę jego profesję. Należący do rasy Wookiee łowca nagród skrzyżuje swoje ścieżki ze swoim pobratymcem, Chewbacką:

„W 4. zeszycie, który jest wyłącznie z perspektywy Chewiego, pojawia się świeżo upieczona gwiazda Disney+, Krrsantan. W tym zeszycie będziemy więc mieć dwóch bohaterów rozmawiających w Shyriiwooku. To powinna być bułka z masłem, żaden problem…”

O wiele bardziej zaskakująca jest druga postać, którą doskonale będą kojarzyć widzowie Hana Solo oraz czytelnicy najnowszych komiksów. Mowa bowiem o Qi’rze!

„Qi’ra nie tylko pojawia się 2. zeszycie, ale istnieje też silne powiązanie między wydarzeniami z tego komiksu, a tymi z 2. zeszytu miniserii Crimson Reign.”

Biorąc pod uwagę czasy, w których toczyć ma się akcja komiksu, wygląda na to, że przyjdzie nam przynajmniej rzucić okiem na szkolenie Qi’ry pod okiem Maula i jej początki jako liderki Szkarłatnego Świtu.

Pierwszy zeszyt serii Han Solo & Chewbacca od wydawnictwa Marvel trafi do sprzedaży 9 marca tego roku. Przypuszczalnie w przyszłym roku powinniśmy doczekać się jego polskiej premiery, za którą odpowiadać będzie wydawnictwo Egmont.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.