Seriale

[Plotka] Zdjęcia do tajemniczego projektu ze świata Star Wars ruszą w czerwcu

Jak dowiadujemy się z nowego raportu przygotowanego przez portal Production Weekly, w czerwcu tego roku mają ruszyć zdjęcia do niezapowiedzianego projektu z uniwersum Star Wars.

Najnowszy artykuł na stronie Production Weekly ujawnił kilka detali na temat nadchodzących produkcji ze świata Gwiezdnych wojen – jeśli wierzyć przeciekom, w kwietniu rozpoczną się prace na planie limitowanej serii Ahsoka, od maja do listopada potrwają zdjęcia do The Acolyte, a jesienią ruszą nagrania do 2. sezonu Andora (co zostało niedawno potwierdzone przez Stellana Skarsgårda). Wymienione produkcje noszą odpowiednio nazwy robocze: Stormcrow, Paradox i Pilgrim. Największą uwagę przykuwa jednak obecność nowego projektu o kryptonimie Grammar Rodeo, który jest wyraźnie wymieniony jako pozycja gwiezdnowojenna. W tej chwili nie znamy żadnych szczegółów na jego temat i nie wiadomo, czy będzie to serial telewizyjny, czy też film pełnometrażowy.

Production Weekly niestety nie słynie z celności, jeśli chodzi o zakulisowe doniesienia dotyczące marki Star Wars, jednak raport zdaje się potwierdzać już znacznie bardziej wiarygodny Bespin Bulletin. Portal nie zdradza zbyt wielu detali, jednak podkreśla, że w produkcję zaangażowane jest znane nazwisko, a zdjęcia odbędą się w Manhattan Beach Studio, gdzie kręcono The MandalorianKsięgę Boby FettaObi-Wana Kenobiego i inne nadchodzące seriale.

Co więcej, Bespin Bulletin zdaje się sugerować, że tajemnicza produkcja nie będzie miała żadnego związku z zapowiedzianymi tytułami, zatem już teraz możemy odrzucić dywagacje na temat potencjalnych spin-offów któregokolwiek z seriali czy filmów. Niedawno na naszych łamach donosiliśmy o plotkach na temat niezapowiedzianej serii osadzonej w czasach Wielkiej Republiki, zatem niewykluczone, że opisane powyżej przecieki w jakiś sposób łączą się właśnie z tym projektem.

Jak zawsze przypominamy, że informacje zawarte w artkule są nieoficjalne i niepotwierdzone, więc należy podchodzić do nich z odpowiednim dystansem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.